top of page

Svinību banketi

CAFETERIA CATERING SERVICE nodrošina pilna servisa ēdināšanas pakalpojumus lielos uzņēmumu korporatīvajos pasākumos. Cafeteria catering service ir nodrošinājusi un apkalpojusi korporatīvos pasākumus sakot no 10 viesiem un vairāk par 1000 viesiem. Ikkatrā no pasākumiem esam nodrošinājuši individuālu pieeju klientu izvēlētā ēdiena sagatavošanai, pasniegšanai un apkalpošanai.

Kāzu banketi

CAFETERIA CATERING SERVICE noorganizēs kāzu banketu pakalpojums jebkurā jūsu izvēlēta vietā un laikā. Kāzu banketi ir neatņemama svinību sastavdaļa. Kāzu mielasta plānošana ir ne vien atbildīgs, bet arī laikietilpīgs processs, tādeļ uzticiet mums parupēties par jūsu svētkiem un neaizmirstamiem dzīves mirkļiem.

Kafijas pauzes

CAFETERIA CATERING SERVICE noorganizēs konferenču, semināru vai sanāksmju kafijas pauzes. Piedāvājam nelielas kafijas pauzes ar kafiju, tēju, dažādām uzkodām no mūsu jau izstrādātajiem piedāvājumiem, Nodrošināsim individuālu pieeju ņemot vērā jūsu vēlmes, vajadzības un iespējas.

Bāra pakalpojumi

CAFETERIA CATERING SERVICE piedāvā pilna servisa bārmeņu un izbraukuma bāra pakalpojumus. Izstrādāsim jums īpaši pieskaņotu dzērienu karti, balstoties uz pasākuma konceptu un viesu vēlmēm. Vienmēr rūpīgi izplānosim dzērienu veidus un skaitu, lai tie nekad nebeigtos pasākuma laikā. Nodrošināsim pāsakuma tematikai pieskaņotas bāra letes, kā arī nodrošināsim ātru viesu apkalpošanu.

Orcla (9).JPG
LIVA25-8.JPG
BASF_Report_WEB_0192.jpg
Airbaltic-43.JPG
bottom of page